O firmie

Firma Brovarni produkuje urządzenia browarnicze o wysokiej niezawodności i w przystępnej cenie. Produkujemy sprzęt piwowarski na Ukrainie i dostarczamy go do wszystkich krajów świata. 

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku od produkcji prostych i tanich mikrobrowarów dla piwowarów domowych. Nieustannie doskonaliliśmy nasze projekty i opracowaliśmy własny system ogrzewania warzelni bez użycia generatora pary lub bezpośredniego ogrzewania, co sprawia, że ​​nasze urządzenia są proste i niezawodne w działaniu, a cena jest bardziej przystępna niż w przypadku innych producentów. 

Obecnie oprócz Ukrainy nasze browary są instalowane w takich krajach jak Rumunia, Hiszpania, Polska, Słowacja, Mołdawia, Kazachstan, Północny Cypr, Filipiny i Nikaragua. 

Naszą główną zaletą jest najlepszy stosunek jakości do ceny. Ponadto jesteśmy gotowi wykonać sprzęt według projektu klienta i zgodnie z jego zaleceniami. 

Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualne ceny urządzeń do produkcji piwa. Wygląd, estetykę i jakość komponentów oraz części produkowanych przez nasze browary można ocenić w galerii zdjęć. Nasze urządzenia posiadają certyfikat jakości zgodny z normą europejską (CE). 

Informacje na temat urządzeń browarniczych przedstawione są na naszej stronie internetowej w dwóch sekcjach:

1. Katalog zestawów urządzeń browarniczych według objętości piwa na dzień

2. Oddzielny opis każdej jednostki z zestawu minibrowaru

Życzymy miłej lektury, a co za tym idzie, jeszcze przyjemniejszego zakupu!BROVARNI © 2011 — 2022