Zbiornik gotowego piwa przy 600 litrach


Cena jednostek: 4250 € Artykuł: BBT-600
Objętość robocza: 600 l.
Pełna głośność: 720 l.
Szerokość: 980 mm
Głębokość: 2330 mm
Wysokość: 1380 mm
Średnica: 980 mm
Waga (pusta): 250 kg
Ogrzewanie80-100 mm (pianka poliuretanowa)
Materiał stal nierdzewna 304

Zbiornik gotowego piwa 

Wśród piwowarów i producentów sprzętu pojemniki do fermentacji, dojrzewania, klarowania i przechowywania piwa nazywane są różnie, w zależności od przeznaczenia pojemnika. Nasz zbiornik gotowego piwa jest przeznaczony do przyjmowania i przechowywania dojrzałego piwa po filtracji i przed butelkowaniem lub do naturalnego klarowania dojrzałego niefiltrowanego piwa. 

Zbiornik gotowego piwa ma płaszcz chłodzący na całej cylindrycznej części. Zbiornik jest izolowany pianką poliuretanową o grubości 8-10 cm. Obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali nierdzewnej o jakości spożywczej.

Zbiornik gotowego piwa ma następujące wyposażenie:

Zbiornik gotowego piwa przeznaczony jest do utrzymania ciśnienia wewnętrznego do 2 atm. Ciśnienie wewnętrzne jest regulowane przez aparat czopowy.

Powierzchnie wewnętrzne, przestrzenie chłodzące, pokrywa, nogi, krany i inne zawory odcinające są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej przeznaczonej do żywności. Spawy wewnątrz zbiornika są wypolerowane w wystarczającym stopniu; powierzchnia metalu jest polerowana na lustro. Uszczelnienie włazu inspekcyjnego wykonane jest z silikonu spożywczego.

Mycie zbiornika odbywa się w zamkniętym trybie automatycznym za pomocą obrotowych głowic myjących przy użyciu stacjonarnej lub ruchomej stacji CIP.


Inne modele jednostek:


BROVARNI © 2011 — 2021